Melamin Kapı Özellikleri || Kocaeli Amerikan Kapı

Faydalı Bilgiler

Melamin Kapı Özellikleri

melamin kapı yorumları melamin kapı kullananlar ucuz melamin kapı melamin kapı fiyatları melamin kapı mı amerikan kapımı melamin kapı fiyatları istanbul melamin kapı yüzeyi melamin kapı nasıl yapılır melamin kapı üreticileri

Melamin terimi sadece orman ürünleri ile alakalı değildir. Melamin malzemenin kullanım alanları oldukça fazladır. Ağaç desenleri metal silindirlere işlenir. Bu işlem  oldukça maliyetlidir ve son derece titizlik ister. Metal silindirlere işlenen bu desenler duvar kağıdı kalınlığında başka bir kağıda aktarılır. Renkleri göze hoş gelen bir biçimde değiştirilir. Hazırlanan bu kağıtlar 4mm'lik MDF plaka üzerine basılır ve kullanıma hazır hale gelir. 

İşlenen bu plakalar kullanım alanına göre çizilmez şekilde ayarlanabilir ki kapı üretimi sektöründe tercih edilen bir malzeme olarak vitrinde yerine alır. Amerikan kapıdan farklı olarak melamin kapıların içine döşenen kağıt petek daha sıkı ve sert bir malzemeden üretilmektedir. Bu sayede Melamin kapının sağlamlığı arttırılmış olacaktır. Melamin kapının fiyatına gelecek olursak genel olarak MDF kapılar ile aynı düzeyde seyretmektedir. Ancak kasa kalınlığı Melamin kapının maliyetini doğrudan etkileyecektir. Yani 10cm'lik bir kasa ile 16cm'lik kasa arasında fiyat farkı olacaktır.

Ortalam 10-12cm'lik kasalarda Melamin Kapı Fiyatları 450TL seviyesinden başlamaktadır.Buraya tıklayarak bütün Melamin Kapı Fiyat ve Modellerine ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileğiyle....

Melamin Kapı Almanın Avantajları 

 • Kapı üreticileri için üretim aşamasının kolaylığı sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar
 • Renk ve Desen Kartelasına Oldukça Geniştir.
 • Su ve Neme Karşı Dayanıklılığı Çok Yüksektir.
 • Yüzey kalitesi sayesinde çizilmelere karşı dayanıklıdır.
 • Temizlik ürünleri ile temizlenebilir, yüzeyi deforme olmaz.
 • Yüksek ısı ve güneş ışığına maruz kalsa bilse renk değişime uğramaz.
 • Ortamdaki diğer dekorasyon ürünleri ile bütünlük sağlar.

2018-06-20 21:43:32- Ali PARLATTI

Oylayan:50-Puan:5----

melamin kapı yorumları melamin kapı kullananlar ucuz melamin kapı melamin kapı fiyatları melamin kapı mı amerikan kapımı melamin kapı fiyatları istanbul melamin kapı yüzeyi melamin kapı nasıl yapılır melamin kapı üreticileri

Tosyalı Çalışkan
Kapı & Mobilya

telefon