Laminat Parke Nasıl Döşenir || Kocaeli Amerikan Kapı

Faydalı Bilgiler

Laminat Parke Nasıl Döşenir

laminat parke nasıl döşenir uzman tv,  derzli laminat parke nasıl döşenir,  fayans üstüne laminat parke nasıl döşenir  laminat parke nasıl kesilir  çamsan parke nasıl döşenir  laminat parke döşeme yönü,  fayans üzerine parke nasıl döşenir,  evde eşya varken parke nasıl döşenir

Laminat Parke Nasıl Döşenir?

Merhabalar bu yazımızda siz değerli müşterilerimize laminat parkenin nasıl döşeneceğini anlatacağız. Laminat parke döşeyeceğimiz yerin ölçüsünü ve alacağımız laminat parke miktarını hesaplamak için Laminat Parke Ölçüleri  yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlk olarak laminat parke döşeyeceğimiz zeminin kuru olması gerekmektedir. Eğer zemin nemli ise camlarımızı kapılarımızı açıp zeminin kurumasını beklemeliyiz. Aksi takdirde laminat parkelerimizi zamanla kabarmaya başlayacaktır. Uygulamaya başlamadan önce odamızı süpürge ile temizliyoruz ve altında hiçbirşey bırakmıyoruz. Laminat parke satın aldığımızda verilen şilteyi uygulayacağımız yüzeye seriyoruz. Alanı laminat parke döşemek için hazır hale getirmiş olduk.

Laminat parkelerin şişme durumlarında kabarmaması için belli miktarlarda boşluk bırakılması gerekmektedir.Bu yüzden laminat parke ve duvarımızın arasına 1.5cm genişliğinde bir takoz koyuyoruz. İlk laminat parkemizi yarısından kesiyoruz.Ardından laminat parkemizi oluklarına geçiriyoruz.Resimde görmüş olduğunuz laminat parke kemiği ile olukların birbirine tam olarak oturmasını sağlıyoruz. Odamızın büyüklüğüne göre son sıradaki laminat parke fazla gelecektir.Fazla olan kısmı kesip yeni başlayacağımız sıraya koyuyoruz. En son laminat parke döşeme işlemi bittikten sonra süpürgelikleri hava tabancası ile duvara ve laminat parkeye sabitliyoruz.İşlemimiz tamamlandı güle güle kullanın.

Tüm laminat parke modellerimiz için tıklayınız

2018-12-06 15:03:28- Ali PARLATTI

Oylayan:352-Puan:5----

laminat parke nasıl döşenir uzman tv, derzli laminat parke nasıl döşenir, fayans üstüne laminat parke nasıl döşenir laminat parke nasıl kesilir çamsan parke nasıl döşenir laminat parke döşeme yönü, fayans üzerine parke nasıl döşenir, evde eşya varken parke nasıl döşenir

Tosyalı Çalışkan
Kapı & Mobilya

telefon